Hakkimizda

Doortech Endüstriyel Cam Kapi Sistemleri,2014 Yilinda Market Sektörü Dolap Kapaklari Imalatinda Ankara Sincan 1.Organize Sanayi Bölgesinde Kurulmustur.

Ülkemizin En Prestijli Sanayi Bölgelerinden Birinde Yer Alan Doortech Endüstriyel Cam Kapi Sistemleri,Güçlü Makine Parkuru Ve Yenilikçi Üretim Teknolojisi ile Sektöre Adim Atmistir.

Yaptigi ARGE Çalismalariyla Beklentileri En Üst Düzeyde Karsilamaktadir.

Doortech Endüstriyel Cam Kapi Sistemleri Konusunda Tecrübeli Çalisanlari Ile Teknolojik Gelismeleri Yakindan Takip Etmekte Ve Yeni Teknolojileri Hizlica Üretim Süreçlerine Katarak Çalismalarini Devam Ettirmektedir.

VIZYON

Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile market dolap kapaklari sektöründeki öncü konumunu güçlendirip müsteri beklentilerini en üst düzeyde karsilayarak Avrupa"nin sayili cam kapi üreticileri arasinda yer almak.

MISYON

Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini en iyi sekilde analiz ederek, müsterilerine en dogru kanaldan en uygun ürün ve deger önerileri sunan, genis ürün yelpazesini sektöre en hizli ve en etkin sekilde ulastiran, etik degerlerinin ve sosyal sorumlulugunun bilincinde olan çözüm ortagi olarak hizmet vermek.